III Chwałowicki Rajd Rowerowy za nami

W niedzielę 26 sierpnia 2018 r. wczesnym popołudniem wystartowaliśmy z Łaziszek by dotrzeć do Bierutowa na lody :).

W obie strony zrobiliśmy łącznie 35,7 km. Trasa wiodła głównie lasami, czasem dość zapuszczonymi duktami, była bardzo urozmaicona i dość wymagająca.

Pogoda pomagała, było słonecznie ale nie gorąco. Ostatecznie na lody dotarliśmy, z uśmiechami na twarzach ogołociliśmy sklepową lodówkę.

Po powrocie do Chwałowic zastaliśmy palące się już ognisko, przygotowali je mieszkańcy, którzy nie brali udziału w rajdzie. Można było zjeść kiełbaskę, spokojnie obgadać trasę, uzupełnić płyny :)

Oto fotogaleria z naszej wyprawy:


Dziękujemy za wspólnie spędzone niedzielne popołudnie!

29.08.2018


II Chwałowicki Rajd Rowerowy za nami

W sobotę 13 sierpnia 2016 r. grupą około 30 Chwałowiczan udaliśmy się rowerami do miejsca, gdzie nasza chwałowicka rzeczka Graniczna uchodzi do Widawy.

Przy pięknej pogodzie, polnymi i leśnymi duktami, zrobiliśmy łącznie 35 km. W Chrząstawie objedliśmy dwa sklepy spożywcze ze wszystkich lodów.

Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu. Dziękujemy za miły wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na trasie już wkrótce!


Filmik ''Wielka wyprawa do ujścia Granicznej'':

14.08.2016


I Chwałowicki Rajd Rowerowy za nami

9 maja 2015 r. grupą ponad 30 osób przejechaliśmy wspólnie 20 km na rowerach okolicznymi lasami. Pogoda dopisała, humory również.

Dotarliśmy prawie do Miłocic, Sątoka. Objedliśmy z lodów sklep w Grędzinie. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia pod dębem Słowianinem w Dębinie.

A potem wspólnie spaliliśmy kiełbachy nad ogniskiem przy naszym schronisku. Było bardzo sympatycznie, dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym rajdzie!

                   
             
             
                   

10.05.2015   Klik numer: