Chwałowicka Liga Tenisowa
           sezon 2018/2019

Mając do dyspozycji w Chwałowicach nowe boisko wielofunkcyjne, pragniemy promować na nim tenis jako atrakcyjną, piękną, klasyczną formę aktywności fizycznej.
Uruchamiamy naszą lokalną ligę, zapraszamy do wspólnej zabawy!
Kontakt: Darek, tel. 537 595 899.Witam wszystkich Tenisistów i zapraszam do rozgrywek w naszej Lidze. Wczoraj odbyło się losowanie grup (przy pomocy ''Sierotki'' i w obecności niezależnych obserwatorów), wyniki którego załączam (powyżej). Procedury formalne przeciągnęły się dłużej niż było to zakładane, w związku z czym myślę, że pora już ruszyć z rozgrywkami, szczególnie że pogoda ma w najbliższym czasie zachęcać do aktywności na świeżym powietrzu. W związku z powyższym prosiłbym wszystkich uczestników o przesłanie mi dogodnych dla siebie terminów pierwszych spotkań o punkty, ewentualnie (jako, że w naszym gronie są też osoby, które dawno nie trzymały rakiety w ręku) treningów/sparingów towarzyskich. Jako, że będę pełnił rolę koordynatora rozgrywek, wszystkie sugestie i uwagi proszę zgłaszać do mnie mailowo, bądź telefonicznie - 537-595-899.

Panie i Panowie rakiety w dłoń!
Darek

03.10.2018

   Chwałowicka Liga Tenisowa
   - ruszają zapisy!

Drodzy Mieszkańcy, amatorzy tenisa. Mając do dyspozycji w Chwałowicach nowe boisko wielofunkcyjne, pragniemy promować na nim tenis jako atrakcyjną, piękną, klasyczną formę aktywności fizycznej.

W rozmowach osób wynajmujących kort pojawiała się chęć zorganizowania ligi chwałowickich graczy. Uruchamiamy więc zapisy, zapraszamy panie i panów do przyjaznej, sąsiedzkiej rywalizacji :)
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września pod nr tel. 537 595 899.

Gracze zostaną podzieleni na grupy, zaproponujemy bardzo elastyczny kalendarz spotkań, który gracze będą mogli dostosowywać do swoich potrzeb. Przez sezon jesienno-zimowy rozgrywane będą spotkania, tabela będzie na bieżąco aktualizowana tu na stronie. W rundzie finałowej, zapewne jakoś wiosną, wyłonimy zwycięzcę i zwyciężczynię ligi. Przewidujemy puchary, także pamiątkowe nagrody.
                                          Rakiety w dłoń :) Do zobaczenia na korcie!

03.09.2018


   Klik numer: